SPZ0JM221D07O00RAXXX
MFR.Part #
SPZ0JM221D07O00RAXXX
JLCPCB Part #
C185073
Package
Plugin,D5xL7mm
Description
-55℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 20mΩ@100kHz 220uF 2mm 3.5A@100kHz 5mm 6.3V 7mm ±20% 插件,D5xL7mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS