EFM32TG110F4-D-QFN24R
MFR.Part #
EFM32TG110F4-D-QFN24R
JLCPCB Part #
C1852747
Package
QFN-24-EP(5x5)
Description
-40℃~+85℃ 1.98V~3.8V 12bit 12bit 17 2KB 32 Bit 32MHz 4KB ARM Cortex-M3 Built-in FLASH QFN-24-EP(5x5) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS