PBC025M471E120C41B
MFR.Part #
PBC025M471E120C41B
JLCPCB Part #
C18221955
Package
Plugin,D6.3xL12mm
Description
-55℃~+105℃ 12mm 2.5mm 2000hrs@105℃ 25V 470uF 6.3mm Polymer ±20% Plugin,D6.3xL12mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS