RD1E227M6L011PC380
Extended
Manufacturer
Samwha Capacitor
MFR.Part #
RD1E227M6L011PC380
JLCPCB Part #
C18214327
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-40℃~+85℃ 2000hrs@85℃ 220uF 25V 6.3mm ±20% Plugin,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS