MSP430G2221IRSA16T
MFR.Part #
MSP430G2221IRSA16T
JLCPCB Part #
C1847981
Package
QFN-16-EP(4x4)
Description
1.8V~3.6V 10 16MHz 2KB FLASH MSP430 QFN-16-EP(4x4) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS