MSP430G2302IRSA16T
MFR.Part #
MSP430G2302IRSA16T
JLCPCB Part #
C1847974
Description
-40℃~+85℃ 1.8V~3.6V 10 16 Bit 16MHz 256Byte 4KB Built-in FLASH MSP430 CPU16 QFN-16-EP(4x4) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS