IPP045N10N3G(UMW)
Extended
Manufacturer
UMW(Youtai Semiconductor Co., Ltd.)
MFR.Part #
IPP045N10N3G(UMW)
JLCPCB Part #
C18209203
Package
TO-220
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.21nF 100V 137A 2.7V 214W 3.9mΩ@10V 41pF 6.32nF 88nC@10V N-Channel TO-220 MOSFETs ROHS