IRF100B201(UMW)
Extended
Manufacturer
UMW(Youtai Semiconductor Co., Ltd.)
MFR.Part #
IRF100B201(UMW)
JLCPCB Part #
C18209201
Package
TO-220
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100V 192A 255nC@10V 310pF 4.2mΩ@10V 441W 4V 660pF 9.5nF TO-220 MOSFETs ROHS