KH-A2508-15AW
MFR.Part #
KH-A2508-15AW
JLCPCB Part #
C18203183
Package
Push-Pull,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 15 15P 1x15P 2.5mm 250V 3A Brass PA46 Right Angle Tin UL94V-0 XA Push-Pull,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS