KH-12X12X14H-SMT-D
MFR.Part #
KH-12X12X14H-SMT-D
JLCPCB Part #
C18186490
Package
SMD,12x12mm
Description
-20℃~+70℃ 12V 12mm 12mm 14mm 50mA Gull Wing No Round Button SPST Surface Mount,Vertical Without Bracket SMD,12x12mm Tactile Switches ROHS