KH-12X12X7H-SMT
MFR.Part #
KH-12X12X7H-SMT
JLCPCB Part #
C18186471
Package
SMD-4P,12x12mm
Description
-20℃~+70℃ 12V 12mm 12mm 50mA 7mm Gull Wing No Round Button SPST Surface Mount,Vertical Without Bracket SMD-4P,12x12mm Tactile Switches ROHS