KH-12X12X6H-TJ
MFR.Part #
KH-12X12X6H-TJ
JLCPCB Part #
C18186453
Package
Plugin-4P,12x12mm
Description
12V 12mm 12mm 50,000 cycles 50mA 6mm No PC Pin Round Button SPST Through Hole Without Bracket 插件-4P,12x12mm Tactile Switches ROHS