KH-12X12X4.3H-TJ
MFR.Part #
KH-12X12X4.3H-TJ
JLCPCB Part #
C18186450
Package
Plugin,12x12mm
Description
12V 12mm 12mm 4.3mm 50,000 cycles 50mA No PC Pin Round Button SPST Through Hole Without Bracket Plugin,12x12mm Tactile Switches ROHS