KH-A2504-08AB
MFR.Part #
KH-A2504-08AB
JLCPCB Part #
C18186446
Package
SMD,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x8P 2.54mm 250V 3A 6.6mm 8 8P 8mm Brass Surface Mount,Vertical Tin UL94V-0 SMD,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS