KH-A2504-03AWB
MFR.Part #
KH-A2504-03AWB
JLCPCB Part #
C18186428
Package
SMD,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x3P 2.54mm 250V 3 3A 3P 6.1mm 7.8mm Brass LCP Surface Mount, Right Angle Tin UL94V-0 SMD,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS