KH-A2504-R-10AWD
MFR.Part #
KH-A2504-R-10AWD
JLCPCB Part #
C18186424
Package
Push-Pull,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 10 10P 1x10P 2.54mm 250V 3A 6.35mm 9mm Brass PA66 Right Angle Tin UL94V-0 Push-Pull,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS