KH-A2504-08AW-M
MFR.Part #
KH-A2504-08AW-M
JLCPCB Part #
C18186409
Package
Push-Pull,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x8P 2.54mm 250V 3A 6.35mm 7.1mm 8 8P Beige Brass PA46 Right Angle Tin UL94V-0 Push-Pull,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS