KH-A2504-14A-M
MFR.Part #
KH-A2504-14A-M
JLCPCB Part #
C18186385
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 14 14P 1x14P 2.54mm 250V 3A 6.35mm 7.1mm Brass PA66 Through Hole Tin UL94V-0 Plugin,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS