NCE65T360F
MFR.Part #
NCE65T360F
JLCPCB Part #
C181930
Package
TO-220F
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.8pF 11.5A 19nC@10V 32.6W 360mΩ@10V 4V 650V 870pF TO-220F MOSFETs ROHS