NCEP30T12G
MFR.Part #
NCEP30T12G
JLCPCB Part #
C181920
Package
DFN5X6-8L
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.1nF 120A 2.2V 3.35mΩ@4.5V 30V 4.2nF 72nC@10V 75W 78pF N-Channel DFN5X6-8L MOSFETs ROHS