CLZ35VC100M8*10
Extended
Manufacturer
SamYoung Electronics
MFR.Part #
CLZ35VC100M8*10
JLCPCB Part #
C18164656
Package
SMD,D8xL10mm
Description
-40℃~+125℃ 100uF 10mm 220mA@100kHz 35V 5000hrs@125℃ 8mm ±20% SMD,D8xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS