LM4040BIM3X-2.5/NOPB
MFR.Part #
LM4040BIM3X-2.5/NOPB
JLCPCB Part #
C181561
Package
SOT-23
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 100ppm/℃ 15mA 2.5V 35uVrms 60uA 60uA Fixed Parallel ±0.2% SOT-23 Voltage Reference ROHS