RCT05300RFLF
MFR.Part #
RCT05300RFLF
JLCPCB Part #
C178194
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 300Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS