RCT031K58FLF
MFR.Part #
RCT031K58FLF
JLCPCB Part #
C178110
Description
-55℃~+155℃ 1.58kΩ 100mW 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS