RCT031K54FLF
MFR.Part #
RCT031K54FLF
JLCPCB Part #
C177916
Description
-55℃~+155℃ 1.54kΩ 100mW 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS