RCT03115KFLF
MFR.Part #
RCT03115KFLF
JLCPCB Part #
C177891
Description
-55℃~+155℃ 100mW 115kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS