RCT03154KFLF
MFR.Part #
RCT03154KFLF
JLCPCB Part #
C177878
Description
-55℃~+155℃ 100mW 154kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS