RCT03174RFLF
MFR.Part #
RCT03174RFLF
JLCPCB Part #
C177825
Description
-55℃~+155℃ 100mW 174Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS