RCT0364R9FLF
MFR.Part #
RCT0364R9FLF
JLCPCB Part #
C177704
Description
-55℃~+155℃ 100mW 64.9Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS