RCT038K06FLF
MFR.Part #
RCT038K06FLF
JLCPCB Part #
C177543
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 8.06kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS