RCT03120RJLF
MFR.Part #
RCT03120RJLF
JLCPCB Part #
C177328
Description
100mW 120Ω 75V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS