RCT03300KJLF
MFR.Part #
RCT03300KJLF
JLCPCB Part #
C177283
Description
-55℃~+155℃ 100mW 300kΩ 75V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS