RCT02470KJLF
MFR.Part #
RCT02470KJLF
JLCPCB Part #
C177264
Description
-55℃~+155℃ 470kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS