FXL252012-2R2-M
MFR.Part #
FXL252012-2R2-M
JLCPCB Part #
C177250
Package
1008
Description
1.8A 2.2uH 3A 98mΩ Molded Inductor ±20% 1008 Power Inductors ROHS