CJ6330B36M
Extended
Manufacturer
Jiangsu Changjing Electronics Technology Co., Ltd.
MFR.Part #
CJ6330B36M
JLCPCB Part #
C17703081
Package
SOT-23-5L
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 160mV@(100mA) 18V 2uA 3.6V 300mA 65dB@(1kHz) Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection、Enable、Short Circuit Protection Positive SOT-23-5L Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS