IDP30E65D1XKSA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
IDP30E65D1XKSA1
JLCPCB Part #
C17696028
Package
TO-220-2
Description
-40℃~+175℃ 1.7V@30A 40uA@650V 60A 64ns 650V TO-220-2 Switching Diodes ROHS