PCHC1265HP-1R0M
MFR.Part #
PCHC1265HP-1R0M
JLCPCB Part #
C17693951
Package
SMD,13.5x12.5mm
Description
1uH 2.3mΩ 30A 48A ±20% SMD,13.5x12.5mm Power Inductors ROHS