2450BL14C0200001T
MFR.Part #
2450BL14C0200001T
JLCPCB Part #
C17692672
Description
-40℃~+85℃ 1.3dB 180°@±10° 2.4GHz~2.5GHz 2dB 50Ω:200Ω 9.5dB 0603 Balun ROHS