RCS1608J513CS
MFR.Part #
RCS1608J513CS
JLCPCB Part #
C17690372
Description
-55℃~+155℃ 100mW 51kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS