PCS105-151M-RC
MFR.Part #
PCS105-151M-RC
JLCPCB Part #
C17688836
Package
SMD,10.5x10.3mm
Description
1.12A 150uH 370mΩ ±20% SMD,10.5x10.3mm Power Inductors ROHS