RC0402F2050CS
MFR.Part #
RC0402F2050CS
JLCPCB Part #
C17686762
Description
-55℃~+125℃ 205Ω 30mW Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS