HIF3CAG-30PA-2.54DSA(91)
MFR.Part #
HIF3CAG-30PA-2.54DSA(91)
JLCPCB Part #
C17685634
Description
-55℃~+85℃ 15 2 2.54mm 2.54mm 200V 2x15P 30P 3A Brass Through Hole UL94V-0 Plugin Wire To Board Connector ROHS