RUT1608FR270CS
Extended
Manufacturer
Samsung Electro-Mechanics
MFR.Part #
RUT1608FR270CS
JLCPCB Part #
C17682469
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 125mW 270mΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS