IHLW4040CFER1R0M11
MFR.Part #
IHLW4040CFER1R0M11
JLCPCB Part #
C17680157
Package
SMD,10.2x10.2mm
Description
18A 1uH 2.82mΩ 24A ±20% SMD,10.2x10.2mm Power Inductors ROHS