RC0402F6R8CS
MFR.Part #
RC0402F6R8CS
JLCPCB Part #
C17678203
Description
-55℃~+125℃ 30mW 6.8Ω Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS