RC0603F59R0CS
MFR.Part #
RC0603F59R0CS
JLCPCB Part #
C17672423
Description
-55℃~+125℃ 50mW 59Ω Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS