RU2012JR091CS
MFR.Part #
RU2012JR091CS
JLCPCB Part #
C17669452
Description
-55℃~+155℃ 333mW 91mΩ Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS