PCS125-560M-RC
MFR.Part #
PCS125-560M-RC
JLCPCB Part #
C17668173
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
1.7A 110mΩ 56uH ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS