RCS1608F1243CS
MFR.Part #
RCS1608F1243CS
JLCPCB Part #
C17667396
Description
-55℃~+155℃ 100mW 124kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS