RCS1005F3830CS
MFR.Part #
RCS1005F3830CS
JLCPCB Part #
C17665259
Description
-55℃~+155℃ 383Ω 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS